8 רעיונות לחיי מין לוהטים כמו שהיו בהתחלה

8 רעיונות לחיי מין לוהטים כמו שהיו בהתחלה

לפני כמה שנים יצא מחקר*** הטוען שזוגות נשואים מאושרים יותר כשהם מקיימים יחסי מין פעם בשבוע בלבד ושתכיפות קיום יחסים לאו דווקא משפר את הזוגיות או הופך את הזוגות למאושרים יותר.

טוב… עם כל הכבוד למחקרים ועד כמה שאני מבינה, זה נראה לי מוגזם לחשוב שפעם בשבוע יעשו אותכם מאושרים, אולי יספק אותכם אבל…
מאושרים????
מממממ, לא יודעת…. לא נראה לי…..

האמת, הייתי מציעה לאותם חוקרים לשנות גישה ובמקום לקבוע האם תדירות הינו מדד לאושר , לבדוק כיצד ניתן לשמר את חיי המין לוהטים כמו שהיו בהתחלת היחסים, אני בטוחה שמחקר מעמיק בנושא יוכל לחולל פלאים ולהפוך לבסט סלר בקרב אוכלוסיית הנשואים.

אבל, גם אם אתם מתחילים להרגיש שירח הדבש שלכם הסתיים, הסקס לא צריך או יותר נכון, לא אמור להשתנות. אני מסכימה שככל שהשנים עוברות מד החשק, תדירות ופניות משתנים, אך אין שום סיבה שהאיכות תרד וזה יהפוך להיות משהו ש”חייבים” לעשות או להפוך לשגרה משועממת שרק עושה לנו קצת נעים.

זוכרים את ההתחלה? זוכרים את הפרפרים בבטן? איך שברגע שנגע בך ברכות בלחי הרגשת צמרמורת בכל הגוף, איך ברגע שהנחת את היד על הישבן שלה הרגשת איך אתה מתחיל לגדול…? איזה כיף היה כשלא יכולתם להוריד את הידיים לשנייה אחת, כשלא שבעתם מלהסתכל אחד על השניה, להחמיא ולפנק.

אז למה שלא נחזור לרגע להתחלה ההיא, זו שאנו נזכרים בה בכמיהה?
בואו נשנה קצת את שם המשחק ונחזור יחד להתחלה הסקסית והלוהטת לשיפור חיי הזוגיות.

שנסנכרן יומנים?

כששני אנשים עסוקים וחיי היום יום מתוכננים לפרטי פרטים הן בעבודה, ילדים, פגישות עסקים, אירועים וכל דבר אחר שבסופו של יום הופך אותנו לעייפים. תכנון מדויק של יומן הכולל פגישה סקסית עם הבעל/האישה כחלק בלתי נפרד מהלו”ז יהפכו את המפגש למעניין, בייחוד אם מהבוקר תתחילו לסמס אחד לשני ולהזכיר לעצמכם כמה כיף יהיה לכם יחד ואם אתם מפחדים מחוסר ספונטניות…
אז מה?… מתוכנן זה הספונטני החדש.


סקסטינג, סקסטינג ועוד סקסטינג
ואם כבר בתזכורות עסקינן למה לא לשלוח במהלך היום סתם כך הודעה אוהבת, תמונה, תזכורת של כמה אתם מתגעגעים ובדרך גם להתחיל להשתובב ולספר לו את כל מה שאתם מתכוונים לעשות אחד לשני ברגע שתפגשו. יכול להיות שבהתחלה זה ירגיש קצת מאולץ אבל בהמשך, זה יזרום ויחזיר לכם את התשוקה הזאת שהרגשתם בהתחלה, הרי ציפייה היא אחד התבלינים הגדולים לסקס.


נוסטלגיה… נעים להזכר…
זה כל כך כיף לחיות מחדש את הלהיטים הגדולים ביותר בחיי המין שלנו, הפעם ההיא על החוף, כשנכנסנו לשירותים במלון, כשהשתוללתם בגשם. . . זה לא רק כיף, יש לזה מטרה כפולה, גם להזכיר לעצמכם כמה טוב היה לכם יחד וגם לתת לעצמכם השראה לעשות סקס כאן ועכשיו בלי לחשוב על כלום, רק להחזיר את התעוזה שהייתה בהתחלה.


סרטים רבותי
ואני לא מדברת על סרט כחול, אלא סרט סרט, כזה רומנטי, אהבה, שעושה לנו נעים בבטן, זה שנותן לך להתכרבל לצידו עם שוקו חם ושמיכה ומאפשר לך להגניב כמה נשיקות חטופות בין לבין, הסרט שעשה לכם אתזה פעם, או זה שעשה לך ואת רוצה לחלוק איתו, זה שיאפשר לכם רגע של קירבה.

מתערבת אתך
תהפכו את הסקס למשחקי התערבות (לפעמים , לא להגזים יותר מדי…) תערכו לכם כמה תחרויות, או התערבויות , המפסיד צריך לעשות משהו למנצח והפרס הוא מה שתקבעו, מסג’, ארוחה, נשיקה או כל דבר אחר שיהפוך את הסקס למשהו קליל, נעים וטבעי, בסופו של דבר גם המפסיד, תמיד ינצח, כי הפרס… ברור שטוב לשניכם.


סדנאות ושאר ירקות
על סדנאות סקס טאנטרי שמעתם? על סדנת שימוש באביזרים? סדנה לשיפור היחסים הבין אישיים?, ריקוד חושני על עמוד, מודה ומתוודה שעד שלא התחלתי לחקור את הנושא לא ידעתי כמה אפשרויות יש. כל מה שצריך זה לשבת ולחפש באינטרנט משהו שמעניין אתכם והכי טוב לחפש יחד כי אני בטוחה שהחיפוש כבר יהפוך אתכם לסקרנים ורעבים לעוד.

תגידו צ’יייזזזזז
תוציאו את המצלמה ותעשו לכם סרט ארוטי משלכם, סלפי טוב, סרטון נועז שהוא רק שלכם תרגישו נח מול המצלמה תצפו לאחר מכן יחד, תרגישו הרפתקנים תצלמו אותו, צלמי את עצמך ותצטלמו יחד, העיקר להרגיש את הניצוץ ההוא שהיה לכם תמיד וקצת שכחתם.


מעשים קטנים עושים את כל ההבדל
תשאירי לו פתקים על המקרר, ליד המיטה, תפתיעי אותו באמבטיה כשהוא מתקלח ותצטרפי אליו, תעברי לידו תלחשי לו כמה טוב הוא נראה או מה היית רוצה לעשות לו , קני לו את המאכל האהוב ותבשלי לו סתם באמצע השבוע כי ככה בא לך לפנק, תכתבי לו על המראה עם האודם שלך הודעות קטנות, הרי אם זה עובד בסרטים למה שלא יעבוד אצלנו?
בקיצור, דברים קטנים שיראו לפרטנר שלך כמה את חושקת בו כמובן שמה שכתבתי פה בלשון נקבה מתאים גם לכל הזכרים כולם (כן, כן גם אתה יכול להיות רומנטי ולהמציא כל מיני מחוות קטנות)….

אגב, כל הנכתב בלשון נקבה מופנה גם לכל הגברים, לא רק היא יכולה לעשות, גם אתה מוזמן לחגיגת הרעיונות.
וכמובן שאפשר להמשיך ולתת לכם רעיונות נוספים כמו להחליף נורות בחדר ליצירת אווירה אינטימית, או לדבר אחד עם השני על מה הייתם רוצים לעשות ולנסות, לפנטז יחד, לערוך מופע סטריפ טיז אחד לשני ועוד הרבה רעיונות אבל הדבר החשוב ביותר שהייתי רוצה שתקחו מכל העיניין הוא שאין סיבה לקבל מחקרים שאומרים לנו שפעם בשבוע יעשו אותנו מאושרים.

בואו נשבור את כל הכלים ונראה לחוקרים שאנחנו מחליטים כמה ואיך, כי בינינו,
כל המרבה… הרי זה משובח!

*** המחקר נערך בחודש נובמבר 2015 ע”י Society for Personality and Social Psychology, לינק למסקנות ותמצית המחקר

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *