8 סוגי סקס שחייבים לנסות

8 סוגי סקס שחייבים לנסות

כשהתחלנו את מסע חיי המין שלנו חשבנו שזה הולך להיות מטורף ונועז כל החיים, שנעשה את זה כל יום, כל היום ושום דבר לא ישנה את זה לא משנה מה.

אבל גם אם אתם נשואים או יש לכם בני זוג קבועים קורה שהאופוריה עוברת ככל שהשנים עוברות, ולצערינו חיי המין הופכים לשגרה שאתם מנסים להתאים לסדר היום העמוס שלכם וכך יוצא שאתם מוצאים את עצמכם מקנאים בחברים הרווקים שכל לילה מבלים וחוזרים אליכם עם שלל סיפורים עסיסיים על ההרפתקאות המטורפות שהם חווים.

האמת,  אין צורך להיות אקרובטים,לקנות אביזרי מין או לנסות יותר מדי קשה לחוויות מעוררות חושים, הכל עניין של גישה וגיוון.

יש אין ספור דרכים להשתגע בין הסדינים (או כל מקום אחר, אני לא שופטת..) ולהימנע מהשגרה וכשהזיקוקים שמייצגים את תחילתה של מערכת יחסים כבים,  כל מה שנדרש זה לתת “טוויסט” קטן וליצור מתח מיני ותשוקה חדשה ושונה.

אם זה המקרה שלכם והתחלתם להשתעמם מאותן תנוחות, אותה שיגרה, אותו הפולחן ואפילו כבר ניסיתם כמה וכמה תנוחות מה”קאמה סוטרה”  ואתם לא יודעים מה עוד לחדש , אז הנה כמה סוגי סקס ששווה  לחוות לפני שיהיה מאוחר מדי (וואאאיי איזה דרמטיות….).

אההההה….  ולפני שאתם אומרים זה לא בשבילי… אולי תנסו, לכו תדעו לאן זה יוביל…

קוויקי
אחד מהיר, כזה על הדרך, עם הבגדים בלי הכנות מיותרות, ואם אתם קצת סולידים לא חייבים ללכת רחוק מדי אפשר בשירותים, ,בכל חדרי הבית, באוטו, ואם אתם קצת יותר נועזים אפשר במעלית, בשירותי המסעדה שהלכתם, בשורה האחרונה בקולנוע, בתא הלבשה בחנות  כשבכל אלה אתם כבר משלבים בין 2 סוגי סקס, גם קוויקי וגם במקום ציבורי כך שזה מרגש כפליים, העיקר שתתכננו כמה שפחות , גורם ההפתעה בין שניכם הוא המפתח.

סקס בחוץ  (Outdoor)
אומרים שפעילות בחוץ פותח  את התיאבון, נכון? אז קחו את העניין הלכה למעשה, תביאו לכם שמיכה, חפשו לכם פינה נחמדה ביער, בים, בהר או כל מקום אחר ותנו לתיאבון שלכם להיפתח, צאו מארבעת הקירות ותתאווררו (גם בגינת הבית הולך) , נסו בבוקר, בין ערביים או בלילה ממש לא משנה, הכי חשוב, תרגישו את החופש.

סקס במים
ים, בריכה או אמבטיה הם מקומות מעולים לחוויה. כמובן שכשקשור לים ולבריכה אתם משלבים גם את סוגי הסקס “בחוץ וקוויקי” והנה לכן טירוף חושים כשהמים הוא הגורם המרכזי המשלים והסקסי.

סקס במקום פומבי
אל תשפטי אנשים שאוהבים את הסוג הזה, יש כאלה שנהנים מהמתח , מהפחד להיתפס וזה מה שמגרה אותם, ולכן, אולי אפשר לנסות ולראות מה מרגישים, הרי כמו שאנחנו אומרים לילדים שלנו, אל תגיד לא לפני שתנסה, אז, הנה לכן…. אל תגידי לא לפני…..
רק שתדעו שאם אתם בין אלה שאכן נהנוים מהסכנה של להיתפס או לא מפריע לכם להתפס אז אולי אתם אוהבים סקס חושפני (אקסהיביציוניסטי)

סקס פראי
לפעמים הדבר המרגש ביותר הוא לאבד את הראש ולהפוך את הרגע למשהו ראשוני ופראי. לקרוע את הבגדים, לחדור חזק, שריטות ונשיכות בליווי גניחות יהפכו את הסקס לפרוע כשהכל הולך.
ברור לכם שסוגי סקס מעורבים יכולים להיות מטריפים כמו למשל סקס מהיר ועצבני שמשלב בין קוויקי לפראי.

משחק תפקידים
על הנושא כבר דסקסנו בכתבות קודמות אבל הנה תזכורת קטנה, שינוי התפקידים הוא כיף והוא בעצם מתיימר להפוך אותנו לאחרים. אתם יכולים להיות רופאים, חשמלאים, בוקרים, מורים, שוטרים, חשפנים או מה שהדמיון שלכן קובע . יש משהו ב “להיות עם מישהו אחר או להיות מישהו אחר” שמגרה ומאפשר לעשות דברים שכעצמינו לא היינו מעיזים. אבל לא רק תשתמשו בסגנונות לבוש, פאות, איפור, כנסו ושחקו את התפקיד, תמצאו לכן תסריטים, דמיינו, תתפרעו.

טאנטרי
בעזרת תרגול טנטרי מחפשים לחגוג בכל הגוף, להרגיש כל נקבובית, וליהנות מכל ליטוף.
בטנטרה מסבירים שפחות זה יותר,חסידיו ממליצים לעשות אהבה פעם בחודש כדי לצבור אנרגיה מינית.המפגשים הם ללא מין קונבנציונלי זאת אומרת שלא משתמשים באיברי המין ואין שפיכה.הבסיס הוא בהכנה, בכוחו של מבט, בליטוף, עיסוי ושליטה בנשימה,כשהתוצאה הינה אורגזמה ארוכה ועמוקה.

גורמה (Gourmet)
יש יותר חושני מלתת ביס מלא תשוקה ולהציע לשותף שלנו לאכול ביס בעצמו מידינו או גופינו? הרי אתםי יכולים להפוך למגש סקסי, שימוש באצבעות, מאכלים צבעוניים, יין ואווווופס  מהשולחן למיטה בצעד אחד (עדיף על הרצפה, על המקום אבל כמו שאמרתי קודם, אתם משלבים ע”פ ראות עיניכם.

בסופו של דבר, העיקר והכי חשוב, קחו יוזמה, תמציאו את עצמכן מחדש, הרי מי אמר שמה שיש עד עכשיו , זה מה יש? ושיהייה ממש ברור , אני לא נגד שיגרה אני פשוט בעד תשוקה…
אז, למה שלא ננסה דברים חדשים ומרתקים?

ועכשיו בינינו, אף אחד לא שומע….. איזה סוגי סקס ניסיתם כבר?…..

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *