7 סימנים שאת עושה סקס לא נכון

7 סימנים שאת עושה סקס לא נכון

אין יותר מבאס מתסכול מיני (טוב יש, אבל לטובת הפתיח הדרמטי בכתבה נאמר שאין).
גם כשאת מוצאת בן זוג מטריף ואת משתוקקת שיקרע מעליך את הבגדים ויצלול איתך למיטה לטנגו בשניים, זה לא תמיד מספיק. כששום דבר לא עובד בשבילך באזור הדרומי, כשאת שמה לב שהוא נהנה בטירוף אבל המחשבות שלך נודדות לכל מיני כיוונים ואת מודאגת יותר האם התנוחה הזאת מחמיאה לגוף שלך מאשר החוויה שלך להגיע לפורקן, ברור שמשהו כאן לא נכון.
אז בואי נבדוק כמה סימנים “מדאיגים” שיכולים לאשש את האפשרות שאת עושה סקס לא נכון (ואל תדאגי זה קורה לכולן):

העיקר התרגיל או… בסרטים זה נראה מעולה
שכחי מזה… רחוק רחוק מהאמת העיניין הזה שככל שתשני ל-1001 תנוחות במהלך הסקס הוא יהיה יותר מספק ומעניין, גם אם ראית את התנוחה הזאת בסדרה האהובה עליך או גיבורת הסרט צועקת מרוב הנאה בתנוחה הספציפית ההיא תזכרי שזה בטלוויזיה, כי לרוב קורה שכשאת מנסה את אותה התנוחה פתאום את מקבלת התכווצות שרירים ברגליים או מתחילה לאבד תחושה באזור האגן או יש לך שפשוף, אי נוחות או אלוהים יודע מה. דלגי על זה ואל תחיי בסרט.

תגיד לי… אני נראית שמנה?

אם את בוחרת את התנוחות שלך לפי איך זה גורם לך להיראות ואם הדאגה העיקרית שלך היא האם הוא שם לב שרזית/השמנת/לא הורדת שיערות או כל פגם אחר שאת חושבת שיש לך, הסיכויים שזה הולך להיות יעיל הם די קלושים. בנוסף, אם בן הזוג שלך לא חושב שאת סקסית ומדהימה בכל תנוחה, זאת בעיה אחרת לגמרי וכמו שאומרים בעברית רהוטה וספרותית- שיקפוץ לך.

זה כמו טיפוס באוורסט

אם את מקיימת יחסי מין בתנוחה ספציפית אחת, אבל אף פעם לא באמת מגיעה לפורקן והבן זוג שלך צריך לעבוד בפרך על כל האזור וזה מרגיש כמו טיפוס על הר גבוה ולאחר 20 דקות של התמקדות אינטנסיבית, כשאת שוכבת באותה תנוחה ללא שום תזוזות מיותרות…ומבחינתך ה-וואוו הגדול זה אגדה אורבנית ששמעת עליו רק בקומזיצים עם חברות בכיף ….  מממממ, נראה לי שזו אמורה להיות אינדיקציה די טובה שמשהו לא עובד שם.

אל תיגע לי בפן

אם את מנסה לא לבלגן את השיער שלך, אנחנו חוזרות לנקודות שדיברנו עליהן קודם לגבי “האם אני נראית שמנה” או “את חיה בסרט” אבל האמת שזה פחות קשור לגוף שלך ויותר קשור לרעיון של איך את חושבת שאת אמורה להיראות בזמן קיום יחסי מין באמת אינטנסיביים. אם לדעתך בלילה פראי ומטורף של שכרון חושים את אמורה להתחיל ולסיים בצורה מוקפדת כשהשיער והאיפור שלך נראים מושלם בדיוק כמו בסרטים, אז תרשי לי להגיד לך WTF? את פשוט הורסת לעצמך.

אתה תבחר מאמי

את באמת חושבת שהוא יכול לדעת יותר טוב ממך מה עושה לך טוב?
כדי שתוכלי ליהנות מכל רגע בכל צורה או מכל תנוחה שהכי מתאימה לך את חייבת להתנסות, לקחת יוזמה, לסובב אותו, להפתיע אותו ולעשות איתו את מה שמרגיש לך הכי טוב, הכי נכון, הכי נעים, תאמיני לי, הוא יכנס לעניין מיד ויבין שיש לו עסק עם מקצוענית (במובן הצר של המילה, לא להתבלבל)

פספסת את הנקודה חמוד

אם את מוצאת את עצמך במהלך הסקס אומרת, “לא שם, ימינה, לא… טיפה הצידה, לא, לא, אחורה, יו כמעט, אוף פספסת”, ולא משנה כמה את מחלקת לו הוראות, הוא ממשיך לפספס את הנקודה, יש סבירות גדולה שהתסכול שאת והוא מרגישים יביא לנקודה שתרגישו משועממים ובלתי מסופקים, ולא יאחר היום שתתחילי לזייף רק כדי שזה יגמר מהר, אז אולי במקום לתת הוראות, קחי את היד שלו ותראי לו בדיוק, או יותר טוב, תראי לו על עצמך איך ומה לעשות, זה בטוח גם ידליק אותו וגם יחסוך מכם את כל הזמן המיותר בו אתם יכולים פשוט ליהנות.

איזה לחץ!

כשאת באמצע האקט וחושבת כל הזמן על עבודה, כביסות, כסף, מה שסיפרה לך החברה שלך בצהריים, הילדים ועל שורה אינסופית של נושאים שלא נותנים לך מנוחה וזה מכניס אותך לסטרס תמידי, אני רוצה לספר לך שמצבך לא משהו… חוסר היכולת שלך להתנתק לא מאפשרים לך ליהנות מחיי מין מרגשים ומספקים,
הרי גבירתי היקרה, את באמצע סקס, תתנהגי בהתאם!

בסופו של דבר הבשורות הטובות הן שהכל ניתן לשינוי, כך שאם היום את עושה משהו לא נכון, נשתמש במה שויויאן לי אמרה בסרט חלף עם הרוח, “אחרי הכל, מחר יש יום חדש…”

תיהנו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *