7 דברים שנשים בטוחות לעולם לא יעשו

נשים בטוחות מאמינות בעצמן, הן יודעות שהן מסוגלות לעבור כל מכשול שיקרה בדרכן ויעמדו בגבורה מול כל צרה, כי הן מזמן הבינו שגם כל כישלון ניתן להפוך להצלחה.

נשים בטוחות ניגשות לכל דבר ועניין בצורה שונה, הן מצליחות ללהטט בין חייהן המקצועיים לחייהן האישיים, הן מודעות לערך העצמי שלהן ומכירות ביכולתן להתמודד עם כל מצב, וזה כולל כמובן ביטחון עצמי בחדר המיטות, כי ככה זה אצל נשים עצמאיות עם חוסן נפשי ואמונות חזקות (בעיקר בעצמן).

במהלך חיי היכרתי הרבה נשים שחשבו שהקרבה עצמית למען שלום בית כי “ככה הוא אוהב” או “מה אני אעשה?” או "מסכן הוא עובד נוראה קשה אז לא נציק לו…" זה המפתח לחיי זוגיות שקטים ומאושרים והן שכחו מההנאה האישית כדי שהשותפים שלהן יהיו מאושרים יותר, והכל משום שלא הרגישו בטוחות בעצמן לדרוש את מה שרצו, או יותר נכון, את מה שמגיעה להן.

נשים בטוחות המאמינות בעצמן לא יוותרו על כלום, אלא אם כן הן מחליטות אחרת, כי הן קובעות את הכללים.

בעידן של היום אנו מוקפים במסרים תרבותיים ששוחקים את הביטחון העצמי שלנו, וביטחון עצמי הוא קריטי לחיי מין בריאים. הרבה מדובר על מה אפשר לעשות, מהו פוליטיקלי קורקט, מה אישה יכולה לעשות לשיפור חיי המין שלה ובלה בלה בלה, ואני אומרת לך תאמצי את אלת המין הפנימית שיש בתוכך, תחליטי מה עושה לך טוב ומה לא, מה את מוכנה לעשות בין הסדינים וכמה רחוק את מוכנה להגיע ותזכרי שביטחון עצמי הוא סקסי בטירוף.

הנה 7 דברים שעליהם נשים בטוחות מעולם לא יתפשרו: (7 מיני רבים, אבל זה לפעם אחרת..)מה שיש זה מה שתקבל
אם לא בא לך להיות חלקה בכל אזורי הגוף כמו ביום היוולדך זו ההחלטה שלך, או לחילופין אם כן בא לך, או להוריד במשקל, להעלות, להגדיל את החזה, לשאוב שומנים, להפוך לאשת ברזל עם שרירים , לעשות פירסינג, לגלח את ראשך, מה שבטוח, רק את מחליטה ואף אחד לא יקבע מה טוב או מה יפה בשבילך, אישה שיודעת מה היא רוצה לא תוותר על הזכות לקבל החלטות על הגוף שלה רק כדי להיות נחשקת או סקסית עבור מישהו אחר.
להתפשר? אולי, לפעמים, אבל רק אם את בוחרת את גבולות הפשרה.

להסתיר את המחמדים שלך
ובהמשך למה שיש… אני כאן ואני פצצה עוצרת נשימה! זה מה שכל אישה בטוחה תגיד לעצמה, את לא תכבי את האור בזמן השתובבות בין הסדינים כי את כל כך אוהבת את מה שמשתקף מהמראה שתרצי להשוויץ מכל מילימטר בגופך כל רגע וכל הזמן. את יודעת בוודאות שכאשר הוא מסתכל עליך הוא רואה שלמות, כי את העברת לו את התחושה שאת כל כך שווה שהוא משוכנע שאת צודקת, כי כשאת מסתכלת על עצמך בעיניים אוהבות, הוא מסתכל עליך באותה האהבה, כך שמה פתאום לכבות אורות? כי האמת שהגוף שלך הוא פלא וכל מי שהתמזל מזלו להיכנס למיטתך מבין למה.

אני טובה במה שאני עושה

את לא דואגת שמשעמם לו/לה אתך, הרי את יודעת מה הוא אוהב ומה עושה לך טוב. גם אם יש לך רק כמה תנוחות מנצחות ועוד לא ניסית להיות יותר מדי הרפתקנית אבל את יודעת שמה שאת עושה לכם הוא טוב ונכון עבורכם, למה שתדאגי? אפשר להיות יוזם או לחדש, אבל לא משנה כמה עצות ינסו למכור לך, כשאת יודעת מה את עושה בין הסדינים, את לא חוששת שחיי המין שלך משעממים כי אם את אוהבת את זה בדרך מסוימת, אז מי אני שאגיד לך מה את צריכה לשנות?

אם זה זורם לך, למה לא?
אישה בטוחה לא תיקח את ההצעות שלו כפגיעה אישית, כאשר הפרטנר שלך מציע לנסות משהו חדש או רומז לך שהוא לא אוהב משהו מסוים שאת עושה, או שלא מתאים להם כמה מהמהלכים שלך, את לא בדיכאון נהפוך הוא , את מתרגשת, כי את מבינה שיש ביניכם תקשורת מצוינת, שהוא מרגיש מספיק בטוח לספר לך על הצרכים המיניים שלו בלי בושה, כי גם הוא יודע שיש לו עסק עם אחת שיודעת ומה שהכי כיף שהדבר הזה דו כיווני.

כשאת אומרת לא, לזה את מתכוונת
ביטויים כמו “אני לא בקטע” או “זה לא עובד בשבילי” הם חלק מהלקסיקון שלך וזה לא כי את לא רוצה לנסות, אלא כי את כבר יודעת שזה לא בשבילך, גם אם בן הזוג מבטיח לך שאיתו זה אחרת, את לא חושבת באותו רגע עליו, אלא על התחושות שאת מעוניינת לחוות ולא משנה כמה הוא ינסה לשכנע אותך, זו לא החוויה שאת רוצה לעבור.
אם הוא לא מקבל “לא” בתור תשובה, זו לא הבעיה שלך, אלא הבעיה שלו, כי בשום צורה אישה בטוחה לא תקבל חוסר כבוד לגבולות שלה.


להרגיש בושה

שתית יותר מדי, לקחת מישהו הביתה ויום למחרת הבנת שבמקום נסיך מצאת צפרדע? טוב, זה קורה, ואת לא ממש מלקה את עצמך על זה, הרי כל ניסיון שעברת בחייך הביא אותך לאישה שאת היום, כל קשר, מגע או מפגש לימדו אותך על מה שאת רוצה ובעיקר על מה שאת לא רוצה. אבל להתבייש? ממש לא.
תוויות יש רק בקופסאות
את הולכת למיטה עם מי שאת רוצה ומתי שאת רוצה, את לא מודאגת שידביקו לך תוויות על רקע מגדר, גוף, העדפות או כל עניין אחר שהחברה חושבת שיכולה לתייג אותך או לקטלג אותך על פיהם, ובתור אישה בטוחה שמבינה כמה היא שווה את לא מודאגת מתוויות אבל גם לא מדביקה תוויות לאף אחת, כי אצלך כבוד האישה קודם לכל, כי אישה לאישה, אחות.
כשאנשים מנסים לבייש אותך על כך שאת נהנית מסקס טוב ומקבלת מבטים שיפוטיים על ההחלטות שלך, כואב לך עליהם, כי את יודעת שהם לא יודעים מה הם מפסידים כי אם נאמר את האמת בגלוי… סקס זה מדהים!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *