5 טעויות נפוצות שנשים עושות במיטה ועצה קטנה שעובדת

5 טעויות נפוצות שנשים עושות במיטה ועצה קטנה שעובדת

מאת: אינדה לוי (פורסם במגזין של האתר “הלוחשות לספרים”)

כששאלתי נשים מה הן ההעדפות של השותף שלהן במיטה התשובות שקיבלתי לרוב הן שאתן יודעת בוודאות מה הם אוהבים, איך לעשות , עם מה לגרות ובאיזה תנוחות, אבל כששאלתי מה הם לא אוהבים במיטה, התשובות היו שונות, לפעמים בגלל מבוכה או רצון לא לפגוע ברגשות האחר הם לא יגידו מה מציק להם, לפעמים אפילו בגלל חוסר תקשורת הם ימנעו מלספר לך או לשתף אותך מה מפריע ובדיוק אלה הם הדברים שבטווח הארוך יכולים להשפיע על החשק המיני והתשוקה ביניכם.

לעיתים קרובות הרבה מהטעיות המיניות שלנו במיטה נעלמות מעינינו , כפי שמסבירה הפסיכולוגית וסקסולוגית מרה ספרסקי מאוניברסיטת UBA ולכן חשוב שנהיה מודעים במה הן הטעיות הנפוצות ביותר ואיך ניתן לשנות את דרכנו ואפילו להימנע מהם.

1   לא לקחת יוזמה: אולי בגלל החינוך או דעות קדומות , חלק מהנשים מרגישות אי נוחות או פחד מלקחת יוזמה, ולפעמים אף מפחדות ממה שהוא עלול לחשוב עליהן. התנהגות או גישה זו היא שגויה במין, שכן, גברים רבים אוהבים שהנשים שלהם משחקות תפקיד פעיל במיטה ואף אוהבים להיות מופתעים.

למעשה, מסבירה הפסיכולוגית שגברים מתלוננים לעתים קרובות שהם אלה שתמיד יוזמים יחסי מין ושזה גורם לחוסר איזון ברמה של תשוקה במערכת היחסים.

על כן מומלץ לקחת יוזמה, לחדש ולנסות לא להיות כל כך פסיביות זכרו שתן וקח הוא הכרחי במערכת היחסים שלנו וכמובן שזה נוגע גם ליחסי מין.

להשתמש במין כנשק: מין הוא חלק בלתי נפרד ביחסים שלכם ועל אף שהוא אינו החלק החשוב ביותר הוא כן מאחד ומקרב בזוגיות. על כן להשתמש בסקס כ”שכר או עונש” יכול לגרום לבני הזוג להרבה כעס וטינה, כשאת רוצה אותו תראי לו ואם את לא רוצה תסבירי למה אל תשאירי אותו עם ההבנה שסקס מבחינתך הינו כלי בלבד ולא פעילות שאת ניהנת לבצע.

הוא לא רצה לשכב איתי, בטוח הוא לא חושק בי: נשים וגברים כאחד צריכים ללמוד להגיד לא ולקבל את הרצון אחד של השני. אם הוא לא רוצה תכבדי אותו ואל תחשבי שבגלל שהוא גבר זה אומר שאוטומטי הוא רוצה סקס 24 שעות ביממה. הלחצים של היום יום, בעיות בעבודה, יכולים לגרום לו לירידה בחשק שאינו קשור אליך, על כן במקום לזעוף תשאלי אותו או תניחי לו ותני לו זמן להירגע.

 

4     לסרב לנסות דברים חדשים: לא להאכיל את התשוקה עם גיוון זה כמו לאכול כל יום נקניקיות וצ’יפס. אם הבן זוג שלך רוצה לנסות משהו חדש לא אומר שהוא משועמם או שאינו מסופק. תנסי את מה שהוא מציע כל עוד את מרגישה בנוח בהצעה החדשה ואם לא, תסבירי לו למה ולחילופין תציעי בעצמך דברים חדשים או תשני קצת את ההצעה שלו כך שתתאים לך גם, אבל זכרי שאם את מציעה משהו שהוא לא רוצה הוא יכול לסרב לך באותה מידה, היחסים דו סטריים.

5     לזייף אורגזמה: לא לא ועוד פעם לא, אמון הוא משהו שבני זוג מרוויחים ומפתחים לאורך זמן והוא כמובן הבסיס ליחסים שלכם כך שלא משנה כמה הנאה הוא גרם לך במיטה, אם לא הגעת לאורגזמה אל תזייפי. תזכרו שגם המשחקים המקדימים ובכלל המשגל הוא כיף ואם לא הגעת לפורקן אז תמיד יש מחר.

לאחר שלמדנו קצת מהטעיות שלנו , הפסיכולוגית ממליצה שלאחר שסיימתם ליהנות יחד במיטה, תיהנו מהשקט של אחרי הסערה, הרגע הקטן הזה לאחר ההנאה המשותפת כשאתם שוכבים זה לצד זו בשקט, ללא לחץ ואל תחשבי על שהחדר לא מסודר , הבגדים מפוזרים , מה יש לך לעשות מחר או בכלל מי ייקח את הילדים לגן מחר.

פשוט תיהנו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *