10 צעדים ראשונים בעולמו של גריי או כל מה שרצית לדעת על BDSM ולא העזת לשאול

10 צעדים ראשונים בעולמו של גריי או כל מה שרצית לדעת על BDSM ולא העזת לשאול

את כל הזמן מדברת על שליטה חושנית  והאמת שאני בולעת ספרות רומנטית, טרילוגיות על סאדו, שליטה וקינקיות וזה עושה לי את זה אבל לא יודעת איך להתחיל.
את רייאנת דומינה, דיברת על משחקים בין בני זוג אבל איך עושים את זה? מה הכללים?

ליאת הסתכלה עלי במבט כזה של ילד בחנות ממתקים, היא רוצה לחוות שליטה עם בן הזוג שלה אבל לא יודעת איך אז למה שאני לא אעזור לה?

בואו נדבר בכנות, ככה בינינו, אף אחד לא שומע אותנו ואף אחד לא רואה, אבל מ-1 ועד 10, כמה מסקרן אותך לדעת מה הסיפור עם משחקי שליטה?
כמה פעמים דמיינת ללכת לאיבוד בין התחושות, הכאב, התענוגות והאביזרים?

האם שאלת את עצמך או התלבטת בינך לבין עצמך איך זה יהיה לחוות פעם אחד אובדן חושים משכר?
חשבת לשאול את הפרטנר שלך האם הוא מוכן להכניס לחיי המין שלכם חוויה שונה ולערוך היכרות עם משחקי שליטה?

אז מה זה BDSM ?
BDSM  הם ראשי תיבות של Bondage/Discipline Domination/Submission ,Sadism/Masochism או בשפתינו, קשירות, משמעת, שליטה, סאדו ומאזו. הבעיה היא שכאשר מדברים על הנושא מה שעולה בראש הן מחשבות על מין מעוות, לאטקס, ויניל, מכות, מסיכות או כל מיני משחקים אחרים שנראים לנו הרבה מעבר לאפשרויות שלנו, אבל.. וכאן האבל הגדול, BDSM אינו רק כל מה שאנחנו מדמיינים ובטח לא קשור אך ורק למין, עיסוק ב BDSM קשור לשליטה ואיבוד שליטה, קשור לאפשרות לתת לעצמנו ללכת לאיבוד בתוך תחושות שלא ידענו שקיימות, לאפשר לעצמנו להיכנס למערבולת חושית ואמונה שלמה בבן זוגנו שידע להוביל אותנו או אם את דומינה (שולטת) להוביל אותו למחוזות לא מוכרים, מהנים וחדשים.

בא לך לשחק?
אם מצא חן בעיניך כל מה שקראת עד עכשיו, הסתקרנת מעט ובא לך להתחיל להתנסות, קבלי את המדריך המקוצר למתחילים ונצלול לעומקו של החדר האדום, מבטיחה לך שלא תצטערי…

1. לניסיון התחלתי (וכדאי גם בהמשך) תחווי משחקי שליטה אך ורק עם בני זוג שאת מכירה, בוטחת ומסתדרת, ותתחילו להתנסות אך ורק כששניכם מוכנים.
לעשות את זה עם אנשים זרים, פרטנרים מזדמנים או כשאחד מכם עייף או עצבני יכול להגדיל את הסיכון. תימנעי משימוש מוגזם של חומרים משכרים. וזכרי אם את לא בכושר לנהוג, את לא בכושר ל-BDSM.

2. בפעמים הראשונות תקבעו מראש את התפקידים של כל אחד, מה כל אחד מביא למשחק, באיזה צד כל אחד רוצה להתנסות, תדסקסו על הנושא, תבדקו מה הם הגבולות שכל אחד מוכן לחצות כדי להגיע למקסימום סיפוק.

3. משחקי שליטה הם לא הזדמנות “להעניש” מישהו שפגע או הכעיס אותך בעולם “האמיתי” הכלים המלוכלכים (תרתי משמע) נשארים מחוץ למשחקי הסאדו.

4. ככל שתיהיו מסוגלים לחשוב כמו בן זוגכם ותרגישו אמפטיה אחד לשני, תהיו טובים יותר במשחק הזה. לפני כל שינוי, התנסות או חוויה חדשה תנס לחוות על עצמכם (ככל שניתן) כל דבר לפני שתעשו זאת למישהו אחר וכמובן שתשאלו לפני כן אם זה בסדר להפתיע ולשנות (תקשורת, תקשורת ושוב תקשורת!!).

5. תיהיו מוכנים תמיד לשעת חירום. ערכת עזרה הראשונה קטנה, מטף כיבוי אש ופנס למשל. ואולי זה רעיון לא רע לקחת קורס בעזרה ראשונה, ואני לא צוחקת… תמיד טוב להיות כמו הצופים(תהיה מוכן!) .

6. אם לא ממש התייחסתם לסעיף הראשון והחלטת בכל זאת להתחיל “לשחק” עם מישהו חדש, זו הזדמנות מצוינת לרוץ ולספר לחברה לפני, ולא, אני לא מתכוונת שתתנו לכולם פרטים מלאים אלא למישהו שאתם סומכים עליו מאוד שידע שאתם יוצאים עם מישהו חדש, ברור שאם החבר הקרוב מבין ויודע מה זה BDSM עדיף.

7. תקבעו מראש מילות ביטחון. אלה הם ביטויים מיוחדים המשמשים כדי לציין שהפעילות עוברת את הגבולות האישיים ובמטרה להאט את הקצב,לשנות כיוון או לעצור. ותזכרו אי כיבוד של מילות הביטחון זו עבירה חמורה מאוד.

8. הימנעו מצעצועים עם קצוות או פינות חדים. אם החלטתם להשתמש בשוטים ומכשירים להלקאה יש לעשות זאת בזהירות רבה, תנסו על עצמכם קצת ותראו איך זה מרגיש לפני שתנסו על הפרטנר שלכם

9. תתחילו תמיד מעוצמות נמוכות בעדינות ובאיטיות. עלייה מהירה מדי בעוצמה פיזית או רגשית של המשחק היא הגורם הישיר לבעיות רבות ויכול להרתיע מאוד.

10. הטריק הוא להיות עם ראש פתוח למיניות ברורה, אם כואב או לא נעים לך או לשותף שלך אז משהו שאתם עושים אינו נכון, על כן לדעתי זו העצה הכי חשובה, לפעמים הראשונות תשאלו תשאלו ותשאלו, האם זה מרגיש טוב? האם אפשר להגביר את העוצמה? האם אפשר לנסות עוד משהו וכך לאט לאט תוכלו לגלות עולמות חדשים שיכולים להפוך את מערכת יחסים שלכם למאוד מעניינת.

כמובן שיש עוד הרבה נושאים שעוד לא נגענו, אבל, לאט לאט, בעדינות, מה את ממהרת, מבטיחה לך שבהמשך… אגביר את הקצב.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *