10 השקרים הנפוצים ב”מלחמת המינים”

10 השקרים הנפוצים ב”מלחמת המינים”

אני אוהב אותה כל כך הוא אמר לי! אני לא מאמין שמצאתי את האישה של חיי ושבגיל 25 עוד בתולה, כבר
ממש לא קיימות נשים כמוהה!…
Hello…ברור שלא קיימות נשים כאלה!, הרי היא מכרה לך כרגע סיפורי מעשייה!
מאמי שלי, את הרבה יותר יפה ממנה, את לא רואה אותה ממטר!
אז מה אם היא דוגמנית? לך יש יופי ייחודי, רואים את הטוב לב שלך דרך העיניים המדהימות שלך, והחיוך… מיליון דולר! (Yeah, right)

אנשים בתוך מערכות יחסים גילו כי שקר “לבן” לפעמים יכול לסייע להשכנת שלום בזוגיות אבל לעיתים גם עלול להקשות ואף להביא לסיום היחסים. חשוב שיהיה ברור, שקר ולא משנה כמה לבן הוא , בסופו של דבר הוא שקר עם כל הסטיגמה השלילית סביבו, ויכול להפוך במהירות את המצב מרע לממש גרוע בשיא המהירות ובאופן משמעותי.
אם זאת אי אפשר להכחיש שכאשר אתם משקרים לחצי השני שלכם, בעיקר כדי לחסוך ממנו אי נעימות או הרגשה לא טובה, זה לפעמים חלק בלתי נפרד ממהות היחסים.

ועכשיו בואו נהייה כנים ונודה , כולנו משקרים וזו עובדה.
אין מה לעשות, לשקר הוא חלק בלתי נפרד מאופיו של אדם ואל תדאגו, אני שומעת את ציקצוקי הלשון של כמה סקפטים עד לפה אבל, אנשים משתמשים בשקר לעיתים כדי להציל את עצמם או כדי לצאת ממצבים מביכים או כדי לגרום למישהו אחר להרגיש טוב יותר עם עצמו.
גם אם אנו לא אוהבים להודות או להסכים עם זה, נושא השקר הינו אמביוולנטי, כלומר הוא יכול להיות גם טוב וגם רע  מצד אחד הכל תלוי במצב שאתה נמצא כרגע אבל מצד שני, יש כמה אנשים שלוקחים את עניין השקר לרמה אחרת, אפלה ולא נעימה עד כדי כך שהם  הורסים לאנשים בכל רחבי העולם את הצד החיובי של השקר הלבן.

הנה רשימה של 10 השקרים הלבנים והקטנים הפופולרים ביותר בזוגיות:

שקרים של גברים לנשים:

לא קורה לי כלום, הכל בסדר – כאילו… באמת? אם הייתה בסדר לא הייתי שואלת אותך לא? אני מספיק מכירה אותך ואם שאלתי, תספר, השתיקה והפרצוף שלך הורגים אותי!, אם זאת תזכרו שלפעמים פרצוף חמוץ לא תמיד קשור אליך, ולרוב כשהוא אומר לך לא קורא לי כלום, באמת לא קורא לו כלום (בעיקר בנוגע אליך…) הבעיה שלו יכולה להיות שנות אור ממך, למשל בעבודה, ויכוח עם חבר, או עם אמא שלו או לכי תדעי מה, אז אולי פשוט כדאי להניח לו.

זה הדרינק האחרון בייבי, מבטיח – ברור שזה יכול להיות גם, זו הכוס הראשונה שלי, זה חד פעמי, היה לי יום גרוע או כל דבר אחר שייתן לגיטימציה לשלוק “האחרון” שאין בו שום אחיזה במציאות…

את ניראת נפלא במכנסיים האלה! – או גרסאות שונות כגון, הטוסיק שלך לא נראה גדול, לא מבליט לך את הבטן או המועדף על כמה, זה “לא משמין אותך בכלל” ו/או כמובן, כל דבר דומה, אבל האמת היא, שהוא לא ממש הסתכל, ובואי נודה, אם הוא היה עונה לך כל דבר אחר או אפילו מעיף מבט קטנטן והבעת פנים כלשהי הייתה צצה בפניו, הוא היה מתחרט על זה מאוד כי יש סבירות גבוהה שיקבל שטיפה קרה של מילים קשות ומבטים קודרים.

סליחה מתוקה, אבל לא ראיתי שהתקשרת – ברור שראה!, אבל מה יגיד לך? שאין לו כח עכשיו לשמוע את כל מה שקרה לבחורה ההיא מהעבודה שלך, או שהבוס עיצבן אותך או שאין לך מה ללבוש? גם ככה יחכו לו כל הטיעונים האלה כשיגיע הביתה, אז למה פעמיים?

מצטער מאמי, תקוע בפקקים ייקח לי לפחות עוד שעה – בתרגום חופשי, אני עוד יושב עם החבר’ה, לבקבוק בירה אחרון כי ברגע שאגיע הביתה תתחילי להעביד אותי קשה, אז עדיף שאהנה עוד קצת.

שקרים של נשים לגברים:

לא קורה לי כלום, הכל בסדר – כאילו… באמת? אני מכיר אותך והפרצוף הזה לא מבשר טובות…יש לי הרגשה קשה שאני הולך לאכול אותה, מה שכחתי לעשות? מה היא ביקשה שלא עשיתי?, האם זה יום הנישואין שלנו? יום ההולדת? יום ההיכרות? מתי זה יתפוצץ לי בפנים??? ה צ י ל ו!!!!!

אתה יכול לספר לי, אני לא אכעס – תיזהר! עצור! זו מלכודת! רוץ מהר לפני שתתפוס אותך! הרי כשאישה אומרת לך אתזה היא כבר כועסת בלי לדעת בוודאות שפישלת, אתה עוד רוצה לאשר לה שהיא צודקת?
אם הכחשת מלכתחילה, תמשיך להכחיש, כי “באמת שלא אכעס” זה סתם שקר גס, אלה אם כן לא איכפת לך שהיא תתחיל לשבור כמה כלים בבית או לסיים עם פנס בעין…

הסמרטוט הזה? מה פתאום חדש? יש לי אותו המון זמן – זה כמובן גם יכול להיות, זה היה במבצע, חברה שלי נתנה לי מתנה, מצאתי בארון ושכחתי ממנו או כל דבר אחר ברוח הדברים הנ”ל, רק אל תבדוק בחשבון כי תראה כמה חורים שלא תכננת, אבל שים לב איך היא קורנת עם הבגד החדש “ישן”.

אני אהיה מוכנה תוך 5 דקות! – גברים יקרים, זה שקר וכזב! אל תאמינו לנו אף פעם, הרי עוד 20 דקות היא תזכיר לך שאמרה לך 5 דקות, עקרונית, זמן אצל נשים נתפס אחרת, אלה אם כן היא ביקשה ממך לזרוק את הזבל ומאותו הרגע היא מתחילה למדוד לך זמן, כך שעל אף שברור לך שהיא יודעת לקרוא שעון, אצל נשים מושג הזמן זה כמו שאיינשטיין אמר, הכל יחסי…

תסתכל חופשי מתוקי, אני לא קנאית – חמודים , נשים יודעות להעמיד פנים מצוין ולהראות שלא אכפת להן, בייחוד כשרואות את הגברים שלהן במצב רוח פלירטוטי או כשתופסות אותו מעיף מבט לשכנה ממול, אבל המציאות היא לעתים קרובות שונה לגמרי. אנחנו שותקות בגלל שאנחנו רוצות להיראות מגניבות וקלילות, כי מי אוהב אישה תלותית, קנאית ולא בטוחה? או לפחות ככה אנחנו מפחדות שתחשבו.

ועכשיו בינינו, אף אחד לא שומע… מה הוא השקר שלך?

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *