שיטות העבודה שלי ביעוץ

אני מאמינה בעבודה בשיטה הוליסטית, אינטגרטיבית בה אני משלבת בצורה מקיפה את כלל
הטכניקות  מעולמות הידע שלי, מפסיכולוגיה חיובית, דרך טכניקות וכלים מעולם האימון האישי,

NLP, קלפים טיפוליים, כלים מעולם התקשורת וכמובן מעולם היעוץ הזוגי והמיני.
כתוצאה מריבוי הכלים וההשכלה הרחבה במהלך השנים פיתחתי את שיטת העבודה האישית
והייחודית שלי ליעוץ זוגי ומיני , שיטה בה הרגשתי שאני מביאה לידי ביטוי את היכולות, הכלים
והידע שצברתי.

קלפי טיפול

כלי עוצמתי לזיהוי ועיבוד קושי רגשי, המסייע להתמודד במשברים ומצבים שונים, ובפרט בתהליך ייעוץ זוגי או ייעוץ מיני, תוך כדי יצירת דרכים יצירתיות לפתרונות בתהליך ולגיבוש זוגי. קלפי הטיפול מאפשרים ליצור ביטוי עצמי, בפרט לאלו החווים קושי בשיח ותקשורת.

"שיטת המעבדה"

השיטה מאפשרת אינטרוספקציה (גילוי פנימה) , קבלה והבנה שסינרגיה זוגית מעצימה ומאפשרת את עיקרון שיתוף הפעולה. 
השיטה כוללת בתוכה את הדגם הזוגי “דגם התמדה” כשהדגם כולל בתוכו כלים יעוציים וטיפוליים ישימים הן לזוגות והן ליועצים שרוצים להתמחות בשיטה. 
כל הכלים מותאמים אישית לצרכים שלכם. 
בתהליך פרקטי, ישים, ממוקד וחוויתי נלמד לייצר תקשורת מיטבית, תרכשו כלים שיסייעו לכם להחזיר את הזוגיות והאינטימיות שאבדה.

יעוץ מיני

ייעוץ מיני הוליסיטי כמסע לריפוי רגשי . המפגש מתקיים עם יחידים, זוגות וקבוצות. מטרת הייעוץ המיני לאפשר מימוש של תשוקה, אירוטיקה, אינטימיות ואהבה בחיינו. התהליך מתאים למי שרוצה לעשות את הצעד הבא בהתפתחות המינית שלו
חשוב לציין שכל הטיפולים/יעוצים/מפגשים ביעוץ מיני מתקיימים בביגוד מלא ואינם כוללים מגע מיני בין המטפל למטופל.

פסיכולוגית חיובית

שיטה שדוגלת בטיפוח נקודות החוזק האישיות, היצירתיות והתעוררות הרגשות – גישה לפסיכולוגיה מנקודת המבט של חיים בריאים ותפקוד מוצלח. הנושאים שבהם עוסקת הפסיכולוגיה החיובית הם אופטימיות, תחושות חיוביות, רוחניות, אושר, סיפוק, התפתחות אישית ותחושת רווחה, אני מביאה את הפסיכולוגיה החיובית כעוגן ומנוף לתודעת האושר הזוגית והבנה שאין חצי כוס ריקה או חצי כוס מלאה אלא יש לנו אפשרות תמידית למילוי הכוס.

טיפול בשיטת NLP

טיפול בשיטת  – NLP  ( Neuro Linguistic Programming  = ניתוב לשוני פיזיולוגי).

היא שיטה שמאפשרת לנו לשנות את הדרך בה אנחנו חושבים ומתנהגים, כדי להצליח לעשות שינויים, להשיג את המטרות שלנו בחיים, להתפתח ולהתקדם וליצור חיים טובים יותר. דרך שינוי השפה, כלים ותהליכים מאפשרת לנו לתקשר עם התת מודע שלנו, לתכנת אותו ולרתום אותו כדי לעזור לנו לחולל כל שינוי שאנחנו מבקשים לעשות בחיים שלנו בכל תחום.

בעיות נפוצות שניתן להגיע אלי לקליניקה הינם:

קשיים זוגיים ואישיים: קשיים רגשיים הנוגעים לאינטימיות זוגית , משבר לאחר בגידה, זוגיות בפרק ב’, קושי במציאת איזון בזוגיות, קושי במציאת זוגיות, מחזורי חיים (זוגיות לאחר לידה, התבגרות, בגרות), זוגות לפני חתונה הרוצים לייצר את החזון הזוגי שלהם.
קשיים מיניים : קשיים בתפקוד המיני לאחר טראומה, קשיים רגשיים הנוגעים למיניות ניסיונות כושלים מהעבר המונעים התפתחות בהווה, קשיים בתפקוד המיני בעקבות  בעיה רפואית, שינויים בגיל הליבלוב (40+) אצל נשים וגברים, התמכרות למין/פורנוגרפיה
נשים – ירידה או אובדן התשוקה,  קושי בהגעה לאורגזמה, כאבים בחדירה , חוסר חשק מיני, בעיות בתפקוד המיני, דימוי גוף, התמכרויות (סקס, אוננות, פורנו וכו’), קושי ביצירת אינטימיות ופתיחות.
גברים – שפיכה מוקדמת, שפיכה מעוכבת, שפיכה מאוחרת , בעיות זקפה (גם לחולי סכרת, לחץ דם), התמכרויות (סקס, אוננות, פורנו וכו’),  דימוי גוף, חרדת ביצוע.
זוגות– משבר לאחר בגידה, בעיות בעולם האינטימיות והמיניות הזוגית והאישית בתוך הקשר,  גירויים מיניים הסותרים ערכים אישיים ומפריעים להתנהלות זוגית, חוסר חשק מיני, ירידה בתדירות קיום יחסי מין, מיניות אלטרנטיבית, (זוגיות בידיאסאמית, פתית הקשר הזוגי או לחילופין סגירת הקשר).

מלווה זוגות בהרכבים שונים – (גיי פרנדלי, פולי פרנדלי, קינק ו-BDSM פרנדלי)
מיישמת בעבודתי ערכים של קבלה, תמיכה והעדר שיפוטיות בעלת ידע וניסיון מקצועי עדכני בעבודה עם קהילות בהרכבים מגוונים.

בין הנושאים לטיפול:
לבטים סביב הנטייה המינית,
יציאה מהארון (מול משפחה, חברים, עמיתים לעבודה וכו’),
יצירת זוגיות,
דילמות סביב מודלים שונים להורות, עבודה עם הורים מתקשים,
התמודדות עם משפחות המוצא,
נושאים הקשורים לאינטימיות ומיניות
לבטים לגבי תשוקות פערים ושינויים בין בני הזוג.

טיפול יעיל וממוקד, שמרחיב את האפשרויות בחיים באווירה פתוחה, נינוחה ומכילה.

למי מתאים ייעוץ מיני?

לזוגות שרוצים להעמיק את החוויה האינטימית, לחבר את העונג המיני לחיבור רגשי, לפתור קונפליקטים וקשיים שעולים סביב נושאים כמו תשוקה, עונג וביטוי רגשי, לשחרר מחסומים ודפוסים שמעכבים ומקשים על התקשורת במערכת היחסים.

לנשים עם קושי לחוות אורגזמה, פחד מסקס, פחד ממגע עם גברים ומגברים בכלל, כאב בזמן החדירה, וגיניסמוס, וולוודניה, ווסטבוליטיס, קושי בקבלת הזהות המינית או בהגדרתה, פרידה כואבת, טראומות מיניות, ניתוק מהחשק המיני, קושי לספק את בן/בת הזוג, רצון בלתי ממומש באינטימיות, קשיים בתקשורת המינית והרגשית עם בן/בת הזוג.

לגברים שמתמודדים עם קשיים בתקשורת האינטימית עם בן/בת הזוג, אימפוטנציה, שפיכה מהירה, שפיכה מעוכבת, קושי לחוש ביטחון בחברת בן/בת זוג, קושי בקבלת הזהות המינית או בהגדרתה, פרידה כואבת, חשק מיני מוגזם או נמוך מאד, קושי לספק את בן/בת הזוג, התמכרות לפורנו ולפנטזיות מיניות, התמכרות למין, קושי להתחיל עם נשים/גברים וליזום מערכת יחסים אינטימית.

לזוגות שרוצים להעמיק את החוויה האינטימית, לחבר את העונג המיני לחיבור רגשי.
כי לחיות בתשוקה זאת בחירה.

הסמכות מקצועיות:

 • תואר ראשון במדעי החברה עם הדגשה על
  תקשורת ולימודי מגדר –
  האוניברסיטה הפתוחה
 • ייעוץ מיני מכון פתרונות.
 • ייעוץ זוגי וגישור מכון פתרונות
 • פסיכולוגיה חיובית –אוניברסיטת בן גוריון
 •  NLP Master Practitioner הסמכה – הסמכה מ-  Udemy ומכללת תוצאות
 • התמחות במיינדפולנס – הסמכה מ-  Udemy 
 • אימון אישי – הסמכה מ-  Udemy

 • אימון וטיפול רגשי בילדים ונוער – מרכז סמאדהי