יאללה כפיים!

יאללה כפיים!

אני לא מתחברת בכלל למה שאת אומרת היא אמרה לי, אני לא מבינה למה כל כך חשוב לאונן. אני מקיימת יחסי מין עם הבן זוג שלי וזה מספיק לי.
ומה לגבי גמירות? שאלתי, נו,  את יודעת, כמו כולן, פעם יש, פעם אין, לפעמים לוהט ולפעמים זה כדי לספק אותו כי ככה הוא רוצה.

האמת, לקח לי כמה דקות להתאושש ולחשוב מה הם הצעדים הבאים שלי ואיך לענות לה, כי איך תסבירי למישהי שבטוחה שחיי מין צריכים להיות חלק ממטלות היום יום שהיא לקחה על עצמה ולשכנע אותה שסקס זה נפלא.

איך תוכלי לדעת מה עושה לך את זה בלי מסע של גילוי עצמי? איך תדריכי את בן/בת זוגך בלי להכיר כל סנטימטר בגוף שלך?, בלי לדעת מה מרטיט את ליבך או כל חלק אחר בגופך?

לאוננות יש הרבה השפעות חיוביות, את יכולה להתאמן לבד וליהנות מאוננות אישית או לשחק במשחק בארבע ידיים עם פרטנר.

אבל הדבר החשוב ביותר הוא שככל שתתאמני יותר ככה תופתעי לגלות שיאים שלא הכרת קודם כי מי יותר טוב ממך לדעת מה הנקודה ההיא שמטריפה לך את הדעת?

לפעמים מפליאה אותי הפוריטניות של אנשים כשאני מדברת בגלוי על סקס, כי מה לעשות מיניות האישה וגם אוננות זה ממשיך להיות (במעגלים מסוימים) נושא טאבו.
ורחמנא לצלן שנדבר על שביעות רצון או תאווה לסקס ובכל זאת ודווקא בגלל זה ובזכות ניצוצות של פתיחות שהתחלתי לחוות אצל קשת רחבה מאוד של נשים חשבתי שיהיה נפלא שנשים את הנושא על השולחן… או על המיטה, או באמבטיה, או הגינה או כל מקום אחר שעושה לך טוב ונפתח בשיר הלל לגבי עבודה עצמית וכמו שמירי רגב פעם אמרה… כפיים!!

אז בואי נבדוק יחד את יתרונות ונפלאות האוננות

אם אין אני לי, מי לי?
אוננות עוזרת לנו לדעת, להכיר ולחקור את הגוף שלנו, בעזרת עבודת כפיים נוכל לגלות את כל הנקודות  המעוררות תאווה שבנו ובאיזה דרך לגרות אותם לקבלת מקסימום של הנאה.
ואם "ככל שתתאמי יותר תהייה יותר טובה" תופס בספורט, ברור שגם כאן זה תופס!
כי כשאת יודעת בדיוק מה עוזר לך להגיע לאורגזמה ,ברור שהביצועים שלך הולכים להשתפר פלאים ואת הולכת ליהנות עם השותף שלך בחיי מין הרבה יותר מסעירים ומדליקים ואם אין שותף, לא נורא, בין כה וכה תצאי נשכרת.

העיקר הבריאות
אוננות היא דרך טבעית להישאר בריאים, הוא מחזק את המערכת החיסונית (כן , אני יודעת שזה נשמע כמו פרסומת של הכללית אבל זה אמית)  ועוזר למנוע פטריות באברי המין
אגב, ישנם מחקרים שהראו כי אוננות מונעת אנדומטריוזיס שזו מחלה גינקולוגית נפוצה בקרב נשים בגיל הפוריות הסובלות מכאבים במהלך הווסת, כאבים במהלך קיום יחסים, דימום מוגבר ובעיות פוריות (ואלה היו עשרים שניות עם הפרופסור גוגל…)


כואב לך? תאונני

אוננות מקלה על כאבים בייחוד אלה שקשורים למחזור או בעיות גינקולוגיות שונות והכל הודות לנפלאות האורגזמה כי מי כמוך יודעת שאחרי ה-וואוו הגדול (או קטן, גם זה מעולה) אנחנו רגועות יותר והגוף שלנו מרגיש שפינקנו אותו יפה וכשאנחנו טובים אליו הוא מחזיר לנו אהבה.

אבל אני גברת, לא אדון…
מדהים לשמוע במאה ה-21 עוד אנשים שחושבים שאוננות היא נחלה של גברים בלבד.
וכמו שג'וליה רוברטס אמרה בסרט "אישה יפה" – "ביג מיסטייק" טעות חמורה ואפילו ענקית!. אוננות היא פעולה של בני אדם שזקוקים לפורקן ולאהבה עצמית בלי קשר למגדר וחשוב לי לציין שאני לא מדברת על אוננות כפייתית אלא על אוננות כחלק מבריאות מינית.

לספור כבשים אאוט, עבודת כפיים אין
האמת שיש הרבה שיטות להילחם בקשיי שינה, מלספור כבשים ועד כדורים אבל בלי צל של ספק אוננות היא אחת השיטות הטובות ביותר להגיע לשינה בטוחה (ושמחה, ברור) והרבה יותר בריא מכימיקלים מיותרים או משלחת חיפושים אחרי כבשים תוהות.
ברגע שסיימת והגעת לשיא, הגוף נרגע מערכת העצבים קיבל מנוחה ובטוח תפלי לתוך  תרדמת חלומות מתוקים.
אגב, מתאים גם להרגיע סטרס כך ש-2 ציפורים במכה.

והנה מתנה שלי אליכם וסתם כי זה משעשע אותי, 5 מיתוסים פופולריים לגבי אוננות שאין להם שום קשר למציאות:

  • ·         אם תאונן/י תהפוך לעיוור (או יצאו לך        שערות בכף היד)
  • ·         אוננות מכלה את האנרגיה המינית
  • ·         גברים מאוננים זה נורמל, נשים בכלל לא
  • ·         אם את/ה מאוננים כשאתם בזוגיות, זה אומר שאתם לא מרוצים מחיי המין שלכם
  • ·         אוננות הופך אותך לאדיש מבחינה מינית

כמובן שהתשובה לכל אחד מהסעיפים היא לא, לא, לא, לא ולא

ותזכרו שאוננות היא טבעית לחלוטין וכיפית להפליא ואם משהו מהמיתוסים למעלה היה נכון מזמן היו הרבה אנשים אדישים, עוורים עם שיערות בידיים (כולל אותי) חסרי אנרגיה לחלוטין.

העיקר, תיהנו לכם ויאללה… כפיים!!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *