האם אני טובה במיטה?

האם אני טובה במיטה?

השבוע הייתה לי שיחה מאוד מעניינת עם חברה. כהרגלי מצאתי את עצמי גולשת לנושא של סקס ויחסים כשלפתע היא שאלה אותי “איך אני יכולה לדעת אם אני טובה במיטה?”, האמת, שהמחשבה הראשונה שעלתה לי בראש הייתה, האם את חושבת שאת טובה במיטה? אבל עצרתי שניה וחשבתי לעצמי שאני חייבת להפסיק להיות פולניה ואני חייבת להפסיק לענות על שאלה בשאלה והבנתי שיש פה נושא מעניין וראוי לתשובה מעמיקה, כי בינינו, כמה פעמים שאלתם את עצמכם את השאלה הזאת?
כמה פעמים הסתכלתם לבן הזוג בעיניים בחיפוש אחרי איזה רמז קטן שיגיד לכן שאין ולא היתה כמוך.

תמיד טענתי שכדי להיות טובה בסקס צריך להשתמש באנלוגיה של ספורט, ככל שתתאמני יותר תהיי יותר טובה במה שאת עושה והאמת שבספורט המיטה, מה רע בלהתאמן ולהתאמן עד שנהייה מאסטרים? ואם חשבתן שלהיות מצוינת במיטה משמע לדעת את כל הקמא סוטרה בעל פה או לבצע תרגילי אקרובטיקה מסובכים ומיוחדים, תחשבו שוב, הרי אם התנסיתן ברוב התנוחות המסובכות בספר, סביר להניח שהבנתן שאין שום דבר סקסי בתנוחות האלה פרט לכאבי גב, בירכיים, כתפיים ושאר מקומות בגוף שלא ידעתם על קיומם.

האמת, יש הרבה סיפורים ואגדות לגבי מי או איך להיות מצוינים במיטה, לכן קבלו כמה סימנים שיכולים לגלות לכן האם את תלמידה מצטיינת באמנות הסדינים.

התכווצת מותק…
אחד מהסימנים הפיזיים הבולטים ביותר לבדוק אם הגבר שלך ממש, אבל ממש נהנה הוא אם את רואה שבסופו של תהליך (אין צורך להסביר על איזה תהליך נכון?) הוא מכווץ את הידיים ו/או הרגליים, מין תנועה של לחיצה, סגירת ידיים וכיווץ רגלים/אצבעות, ולא, אני לא ממציאה את זה בכלל, יש לנושא הסבר מדעי, ביולוגי פשוט, בזמן של ריגוש מיני, הרבה דם זורם מהגפיים לאזורים האינטימיים שלנו כך שהידיים והרגליים נשארים בחוסר דם לאחר מנה טובה של סקס ולכן בלי להרגיש הוא יתחיל לכווץ את הידיים והרגליים כדי להזרים אליהם דם מהר יותר.

לטנגו צריך שניים
להיות טובה במיטה לא קשור רק בחיפוש אחרי ההנאה הפרטית שלך, אלא לבדוק שבן הזוג שלך מרגיש מסופק, לרצות שגם הוא ייהנה ולא לצאת מנקודת הנחה שהוא יגמור כי הרי הוא גבר וזה מה שהם עושים לא? אז לא, גם הם אוהבים שאנחנו דואגות להם ותזכרו תמיד שבמיטה יש שניים ולא רק אחד. אם את יודעת לחלק את זמנך בין להסביר לפרטנר שלך מה את אוהבת ולשאול אותו מה הוא רוצה ואיך, אתם תגיעו להבנות משותפות מצוינות שיביא לביצועים מעולים.

שוב אותה המנגינה

תזכרי תמיד, אי אפשר להיות טובה במיטה אם יש לך שגרה קבועה!
אם את עושה שוב ושוב את אותו הדבר סביר להניח שאת לא “מצטיינת מחזור”.
ההפתעה והגיוון הם שעושים את אמנות חדר השינה או כל מקום אחר(למה להשאיר את הלהט רק בקוטלי הבית?), למהנים ומעניינים. אם את מחפשת את אותן תנוחות ואת חושבת תוך כדי, נו כבר, תסיים כי יש לי מלא עבודה שלא סיימתי, והילדים, והכביסה ומתחיל הכוכב הבא בטלוויזיה… אז מיותר לציין שאת לא ממש וואוו בנושא, אבל אל דאגה, הרגלים נועדו לשנות, לפחות במיטה.

פאן לי במקסימום
אנשים נוטים להיכנס קצת ללחץ בכל נושא הסקס, בדיוק בגלל הסיבות שמניתי קודם- עייפות, שיגרה, עבודה, לחץ, חוסר כח ושוכחים שמטרת הסקס הוא בדיוק להפיג את כל המתח הזה, הרי סקס זה ממש ממש כיף ומאהבת מעולה (ואני לא מתכוונת כמאהבת של… אלא ביכולות המיטה שלך עם הפרטנר שלך) יודעת בדיוק איך לנקות את הראש במנה גדושה וטובה של סקס חסר מעצורים בידיעה שהפעילות הזאת טובה יותר מאלף כדורי הרגעה. כשאת טובה במיטה את לא לוקחת את העניין ברצינות יתר, את משחקת, משתובבת ונהנית מכל רגע.

מילה טובה
ברור שהמדד הטוב ביותר הוא כשהוא מסתכל לך בעיניים ואומר לך שאת הכי טובה שיש ואת מסתכלתלו בעיניים ומבינה מעבר לכל ספק שהוא מתכוון לכל מילה.

אבל אם שום דבר מכל מה שרשום כאן לא מדבר אליך, אל דאגה! תמיד יש מקום לשיפור ואף פעם לא מאוחר, כל מה שנדרש לשינוי ולצעד הראשון הוא שיחה ישירה עם בן הזוג, לשכוח מביישנות , לסמוך עליו ועל עצמך ולהתחיל להיות האלילה שתמיד ידעת שיש בתוכך!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *